Imeilusad valged köögid

Home / Ideed ja inspiratsioon / Imeilusad valged köögid

Valged köögid

Valge köök loob avarust ja valgust. Liiga palju valget ei ole kunagi. Seda saab alati värvilaikudega ilmestada. Sageli kasutatakse tumepruuni põrandat kontrastiks. Puidutooni tööpind on eestlaste lemmik valge köögimööbli juures. Kuid väga ilus on ka valge tööpind.

Foto: flickr.com

Klaasist ustega köögikapid

Klaasist ustega ülemised köögikapid toovad ruumi õhulisust. Eriti kui tegemist on väikese ruumi või pimeda nurgatagusega. Sageli paigutatakse need kohe akna kõrvale või lähedal asuvale seinale.

Foto: kitchen-designideas.org

Avatud riiulid ja nipsasjad

Esiteks, on avatud riiulid väga mugavad. Kõik, mida vajad, on koguaeg silme ees. Teiseks, stiilsed ja korrapäraselt seatud esemed loovad hubasust.

Foto: theletteredcottage.net

Foto: bhg.com

Kui tulevad külalised …

Külaliste heaks saab valge köögi üles vuntsida nii romantiliseks ja mesimagusaks, kui võimalik. Siin on üks võimalik näide.

Foto: romanticcottage.tumblr.com

Foto: southernhospitalityblog.com

Valge värv – kas soe või külm?

Ka valgel värvil on mitu tooni, nii soojem kui külmem toon. Samuti oleneb ruumi tonaalsus valgusest. Kas ruumi valgustab õuest tulev päikesepaiste või karge talveilm? Ruumi oma valgustus on samuti oluline.
Alati tuleb köögis kasutada sooja valgustust.

Foto: hative.com

Valge muudab ruumi suuremaks

Suured ning kõrged ruumid muutuvad valge värvi mõjul väga avaraks ning õhuliseks. Seda rõhutatakse veelgi suurte akendega, millel pole kardinaid ees.

Foto: southernhospitalityblog.com

Foto: shop.hobbylooby.com

Foto: tidbitsandtwine.com

Aken köögimööbli poolitajana?

Mõnikord on aken madalamal, kui üldine köögimööbli standard ette näeb. Mida siis teha? Ega muud, kui üks mõnus istumise koht, kus aknast välja vaadata ja oma hommikukohvi juua.

Foto: frkfoto.no

Rohkem ideid leiad Pinterestist


Kui see postitus sulle meeldis, siis jaga seda ka teistega.