Köök nr. 65

Home / Köök nr. 65

KIRJELDUS
Selle köögi peamine eesmärk on pakkuda piisavalt hoiuruumi ja kasutusmugavust, tõstes ahju kõrgesse kappi ning kasutades integreeritavat tööpinna alust sügavkülmikut lisaks kõrgele jahekapile. Ühtlasi paigutada kogu köök etteantud nurka ära.

STIIL
Köögi stiil on moodne ja kaasaegne. Siledad hallikassinised matid kapiuksed sobituvad kogu ruumi seinavärviga. Naturaalse tammespooniga seinakapid lisavad soojust ja hubasust. Käepidemeteks soovitan musta värvi profiilkäepidemeid, mis kinnituvad ukse külge ning sobivad hästi kokku musta köögitehnikaga.

Click pildile  ->>  click tootele  ->>
leiad edasimüüja ja hinna

PÕHIPLAAN

  • Põhiplaanil arvestasin olemasolevaid kommunikatsioone, veetorusid ja kohtumisel räägitud infot.
  • Külmkapi ja seina vahele jäetakse tavaliselt väike vahe, et uks mahuks ilusti avanema. Tegin üles eraldi uksega kapi, sest kui teha terve jahekapi uks ühes tükis, siis esiteks on teda päris raske avada ning teiseks, kui ülemisest kapist midagi vaja võtta on, siis tuleb selleks ka kogu jahekapi uks avada.
  • Kohe kõrge kapi kõrvale pliiti panna ei tohi, pole ka mugav, seepärast panin sinna ühe maitseaine-cargo kapi.
  • Nurgakapi ühes küljes on nurgaliist, et sahtlid ja kapiuksed mahuksid üksteisest ilusti mööda käima.
  • Nurgakapist järgmine on valamukapp, sees prügisüsteem. Järgneb nõudepesumasin ja siis taas nurgaliist.
  • Poolsaare esimene kapp on tööpinna-alune sügavkülmik, seejärel laiad sahtlid ning lõpuks panin veel natuke sahtleid, sest minuarust jäi inetu, kui kivist köögipõrand jäi paistma, kui kapid ära lõppesid. Aga nii laiu sahtleid, nagu 1400 mm, mina ei soovita – raske kasutada.
  • Poolsaare vastaskülg on seinapoolt alates – lahtised riiulid – saab teha hästi sügavad, sest teiselpool on pimenurk. Seejärel on kinnise uksega kapp, siis kaheuksega vitriin ning lõpus taas kinnise uksega kapp, mis on samalai nagu teine kinnise uksega kapp.
  • Ülemised kapid alates ahjutorni kõrvalt – kahe uksega õhupuhastaja kapp. Õhupuhastaja kõrval ja üleval on riiuleid asjade panemiseks. Siis tuleb kaheuksega nurgakapp ning edasi on kõik kapid täpselt võrdseks jaotatud, et kogu kappide rivi lõppeks samas kohas, kus lae-alune karniis.

Selle köögi panoraamfotot näed siis kui vajutad pildile

Vaata pilte ja loe artikleid minu Blogist