Panoraampildid

NAGU SEISAKSID JUBA OMA UUES KÖÖGIS
Home / Panoraampildid

Palun kannatust, panoraampildid on väga mahukad ning nende laadimine võtab aega!

Must-valge köök-elutuba

Selle köögi klient oli väga tore ning oma köögi oli ta ise juba paberil paika pannud. Minu 3D värviliste jooniste abil sai ta üle vaadata, kas tema peas kokkusobitatud värvid ja mööbel, sobib ka etteantud mõõtmetega ruumi. Esimene tagasiside saadetud 3D piltidele oli – ole Sa tuhandeks tänatud – juba esimene emotsioon ja saadetu nö läbilappamine andis väga positiivse tunde ja tahtmise pilte kõigiga jagada – et näete, selline hakkabki minu uus kodu olema! 🙂

View Külli Esko in Chief Architect’s 360° Panorama Viewer.

Suur romantiline “kiiksuga” köök

Selle köögi omanikuga tegime väga tihedat koostööd, et lõplik variant saaks just selline nagu vaja. Köögi materjalid on kliendi enda valitud. Mina täiendasin mööbli stiili ning asetuse osas. Istumisnurk akna all oli väga soovitud. Tegemist on suure ja tihedat kasutust saava köögiga. Tegelikult on keset kööki veel ka ratastel köögisaar.

View Marge 3 in Chief Architect’s 360° Panorama Viewer.

Klassikaline valge köök

Selle köögi omanikul oli täpselt teada, milline tema uus köök peaks tulema. Minu abi vajas ta selleks, et oma peas olevat visiooni vormi valada ja kappide mõõte täpsustada.
Klassikalised valged kandilise raamiga kapiuksed ning naturaalse puusüü imitatsiooniga tööpind. Kuldsed kapinupud ning kauss-käepidemed lisavad klassikalisele köögile elegantsi ja luksuslikkust.

View Kadri A in Chief Architect’s 360° Panorama Viewer.

Klassikaline valge köök

Selle köögi tegin ühte imepisikesse renoveeritud mere äärsesse majakesse. See tuligi rohkem nagu külalistemaja ja sõpruskonna võõrustamise koht. Majaga külgnes suur-suur terrass. Kliendi kindel soov oli veega ühendatud kohvimasin ning tassid ja tarvikud selle ligidal, et igaüks saaks ise end teenindada. Lisaks ikka tavapärane köögisisustus ka – pliit, ahi, nõudepesumasin.

View Valdur V in Chief Architect’s 360° Panorama Viewer.

Romantiline maakodu köök

See köök on üks minu lemmikumaid … ja hirmus palju nokitsemist nõudnud töö 🙂 Põhimõtteliselt on majas olemas juba see laudis, see tapeet, valamu koht paigas, kuna seal on torud. Veel on paigas puuküttega ahi ning õhksoojuspump, kubu on ka olemas. Lisaks 3 ust ning aken ja akna all ju peab olema söögikoht, sest nii on kõige ilusam. Minu ülesanne oli kogu selle ruumi sisse paigutada funktsionaalne ja tänapäevaste seadmetega köögimööbel. Olen endaga väga rahul 🙂

View Raul V in Chief Architect’s 360° Panorama Viewer.

Imepisike köögike

Selle köögi võin raudselt nimetada kõige väiksemaks köögiks, mida mul senini on tulnud kujundada. Sellest hoolimata on siin olemas kõik vajalik – pliit, ahi, nõudepesumasin, valamu, sahtlid ja seinakapid; koht kokaraamatutele, puuviljadele ja maitseainetele. Kas saab veel rohkem tahta 🙂

View Liisa Rüütel in Chief Architect’s 360° Panorama Viewer.

Soe maakodu köök

Selline heledate ustega ning puidust tööpinna ja taustaga köök on minuarust nii soe ja helge. Mulle väga meeldib selliseid kujundada. Selle köögi puhul tuli lähtuda olemasolevast puupliidist ja veesõlmest, mis jäid samasse kohta. Samuti oli pererahval olemas juba eraldiseisev külmkapp koos oma kindla kohaga. Minu ülesandeks jäi kujundada mugav, kuid paljude panipaikadega köök.

View Kaie K in Chief Architect’s 360° Panorama Viewer.

Inglise stiilis köök

Selle köögi omanikule meeldis väga selline nö Inglise stiil. Olen minagi neid kööke palju oma köögiajakirjadest imetlenud. Ning südamelähedased on need ka mulle. Seega saime kohe hea kontakti. Köök pidi tulema selline külaliste võõrustamise koht. Pliidi juures küpsetades soovis peremees kindlasti olla näoga oma külaliste poole. Veel oli kindel soov ära mahutada kaheuksega külmkapp. Üldine köögi stiil pidi olema natuke nagu baari moodi. Sellest ka siis riiulid koos peegeltaustaga ning klaasustega kapid.

View Andres P in Chief Architect’s 360° Panorama Viewer.

Soe modernne köök

Köögi tellija ütles, et ega ta vist täpselt ei tea, mida tahab, aga kui pinteresti kaustast vaadata neid pilte, mis ta on omale salvestanud, siis vaatab sealt vastu üks aja ainust stiil – valged kapid ja puidust tööpind ning taust. Minu ülesandeks jäi siis see visioon koos vajalike kappide ja mõõtudega ellu viia.

View Maila in Chief Architect’s 360° Panorama Viewer.

Moderne must köök

Selle köögi osas anti mulle vabad käed. Soovitud oli ainult, et nõudepesumasin oleks tõstetud kõrgemale, et seda oleks mugavam täita. Must ja modernne olid ka kliendi soovid. Lõpptulemus oli tema arvates tore, aga reaalselt tuleb siiski teistsugune köök 🙂

View Üllas in Chief Architect’s 360° Panorama Viewer.

Triibulise uksega köök

Antud köögis oli olemas ühes seinas punastest tellistest soemüür ning suur puupliit koos ahjuga. Kliendi soov oli, et ka teine köögipool tuleks kuidagi ühtlaselt olemasolevaga kokku sobitada. Lisaks meeldisid neile sellised triibuga uksed. Ahjaa, vana palksein oli ka olemas ning triibuline lagi. Minuarust tuli täiesti tore lahendus välja.

View Innar in Chief Architect’s 360° Panorama Viewer.

Klassikaline kahevärviline köök

Klassikaline kandilise raamiga uksed, mis alumises osas on rohekad ning üleval valged. Selles köögis oli vajalik palju tööpinda, et pere saaks koos kahe lapsega koos kokata. Lisaks tuli planeerida natukene romantilise hõnguga maakodulik köögimööbel. Tegin seda õhupuhastaja ning akende juures olevate kaunisliistudega ja romantiliste maitseainete riiulitega.

View Kaia UUS in Chief Architect’s 360° Panorama Viewer.

Väike köök kaldlae all

Selle köögi puhul oli taas palju nuputamist, et mahutada ära kõik tänapäevased seadmed. Köök peab olema ka mugav kasutada. Pererahval oli soov, et köögis oleks ka söögilaud ning 4 istekohta. Sellest köögist ei puudu ka integreeritud mikrolaineahi – kõik vajaliku mahutasin ära. Kaldlaele soovitasin ühte ägedat fototapeeti, mis jätaks eemalt vaadates mulje, et seal on katuseaken … ning sealt paistab New Yorgi linnavaade 🙂

View Liis S in Chief Architect’s 360° Panorama Viewer.