Köögikujundaja portfolio

Köök 27 (21.06.2018)

Valge. Klassikaline.
Köökide kujundamisel püüan alati kasutada kõiki kliendi soove, arvestades seejuures olemasolevaid kommunikatsioone ning köögikujundamise põhimõtteid. Kuna veeühenduse ja äravoolu ringi tõstmine on väga kulukas tegevus, siis sageli tuleb köök kujundada köök nendest lähtuvalt.

Selle köögi lugu

See oli taas üks keeruline köök. Tegelikult kohe päris keeruline. Köök asus muinsuskaitse all olevas kortermajas, kus remont oli alles pooleli. See ruum, kuhu köök pidi tulema oli nii sopiline, nishiga ning tegelikult ka kitsas, kuid sinna tuli ära mahutada lisaks tänapäevasele köögimööblile, ka söögilaud perele.

Kõige keerulisem oli nurk valamuga, kuna torustik tuli sealt nishist, aga samas pidi ära mahtuma ka nõudepesumasin ja integreeritav külmkapp. Külmkapi kõrval olev sein oli aga tavapärasest sügavusest tunduvalt kitsam. Samas oli ruum väga kõrge ning pere soov oli ruumi võimalikult maksimaalselt ära kasutada.

Koostöö kliendiga oli väga tore. Mina nuputasin lahendusi ja tema ütles, kas need sobivad tema perele või mitte. Üks väga vahva koht on tagumises seinas “kiisupesa”, mis on saadud nii, et sahtliboksi keskel on kiisude jaoks riiul. Peres on 2 kassi, kes tahavad ka koos perega köögis mõnusasti aega veeta.

Valmis köögi pildid

Köögimööbli valmistas Puustelli. See on täispuidust (kask) ja värvitud valgeks.

Sarnased tehtud tööd

Kujundan ka Sulle ilusa ja Sinu soovidele vastava köögi.
Vaata Teenuste lehelt pakette ja hindu.