Köögikujundaja portfolio

Köök 40 (01.07.2019)

Valge. Maakodu.
Köökide kujundamisel püüan alati kasutada kõiki kliendi soove, arvestades seejuures olemasolevaid kommunikatsioone ning köögikujundamise põhimõtteid. Kuna veeühenduse ja äravoolu ringi tõstmine on väga kulukas tegevus, siis sageli tuleb köök kujundada köök nendest lähtuvalt.

Selle köögi lugu

Selle köögi lugu algas sellega, et minuga võttis ühendust Hendrik, kes rääkis mu pehmeks, et ma sõidaks külla tema ämmale Jõgevale. Ja ma läksin. Rongiga, sest oli talve lõpp. Sellest ühest “jaa” sõnast sündis hiljem nii palju toredaid asju. Üks viis teiseni ja teine kolmandani. Ma olen nii tänulik Hendrikule ja iseendale, et teen vahel seda, mida esialgu võimalikuks ei pea.

Aga köögist ka. Tegemist on suure talumaja köögiga, kus tehakse palju süüa. Pakutakse lausa toitlustust oma külalistemaja ja muude ürituste jaoks. Perenaine oli ka mulle lõuna teinud ja nii maitsvat toitu polnud ma enne saanud. Hakkasime siis arutama, kuidas ja mis võiks köögis olla. Taaskord pean ütlema, et seda kööki oli põnev teha, kuid samamoodi ka keerukas ning ma tegin seda ikka mitu korda ringi, enne kui kliendiga mõlemad rahule jäime. Lõpptulemus on muidugi pisut veelgi erinev.

Vasakult alates on puupliit, siis on suur valamu-ala, teiselpool ust on kokkamise ala pliidi ja kodumasinatega. Ning akna alla jääb istumise- ja külaliste ala. Valamuseina vastas on kõrgete kappide sein, kus on nii külmkapp, kui ahi ning suured sise-sahtlitega hoiukapid. Keset kööki pidi tulema ka ratastel saarekene, kus on hea taga istuda ja hakkida. Piltide tegemise ajaks seda valmis veel polnud saanud.

Valmis köögi pildid

Sarnased tehtud tööd

Kujundan ka Sulle ilusa ja Sinu soovidele vastava köögi.
Vaata Teenuste lehelt pakette ja hindu.