Köögikujundaja portfolio

Köök 53 (14.04.2020)

Sinine. Luksuslik.
Köökide kujundamisel püüan alati kasutada kõiki kliendi soove, arvestades seejuures olemasolevaid kommunikatsioone ning köögikujundamise põhimõtteid. Kuna veeühenduse ja äravoolu ringi tõstmine on väga kulukas tegevus, siis sageli tuleb köök kujundada köök nendest lähtuvalt.

Töökolmnurk

Mugava ja praktilise köögi esmane alustala on põhiplaan, tsoonid ja liikumisteekond ehk töö kolmnurk.

Külmkapi kõrval või lähistel peab olema vaba tööpinda, kuhu toetada poekott või kuhu asetada külmkapist võetavad toiduained. Samuti peab mõlemal pool pliiti ja valamut olema vaba tööpinda.

Stiil

Selle köögi omanik soovis duck-egg-blue ehk pardimunasinist kööki, koos köögisaare ja klaasvitriin kappidega. Kuldsed käepidemed ja segisti lisavad köögile luksuslikkust. Valge köögisaar koos pliidi ja tööpinda uputatud õhupuhastajaga lubavad söögitegemise ajal sõpradega suhelda.

Selle köögijoonise tehnika

Vajutades pildile leiad edasimüüja ja hinna

Valmis köögi pildid

Selle köögi valmistas Moons Mööbel

Kliendi tagasiside

Minu jaoks on köök minu kodu süda. Minu uue köögi kujundamise protsess oli lihtne ja lõbus. Ma armastan selle iga detaili. Hiie on köökide kuninganna, ta mõtleb läbi kõik üksikasjad ja aitab teid kõikide sammude juures. Kui soovite oma unistuste kööki saada, siis pöörduge Hiie poole ja te ei kahetse seda.

Sarnased tehtud tööd

Kujundan ka Sulle ilusa ja Sinu soovidele vastava köögi.
Vaata Teenuste lehelt pakette ja hindu.