Köögikujundaja portfolio

Köök 55 (16.06.2020)

Sinine. Luksuslik.
Köökide kujundamisel püüan alati kasutada kõiki kliendi soove, arvestades seejuures olemasolevaid kommunikatsioone ning köögikujundamise põhimõtteid. Kuna veeühenduse ja äravoolu ringi tõstmine on väga kulukas tegevus, siis sageli tuleb köök kujundada köök nendest lähtuvalt.

Töökolmnurk

Mugava ja praktilise köögi esmane alustala on põhiplaan, tsoonid ja liikumisteekond ehk töö kolmnurk.

Külmkapi kõrval või lähistel peab olema vaba tööpinda, kuhu toetada poekott või kuhu asetada külmkapist võetavad toiduained. Samuti peab mõlemal pool pliiti ja valamut olema vaba tööpinda.

Köögist

Seda kööki olen teinud kõige kauem. Juba 2017.aastal pöördus klient minu poole, kui alustas maja remondiga. Nagu ikka asjad vahepeal venivad, nii juhtus ka selle köögiga. Olen teda mitu korda ringi teinud, sest inimestel ju soovid ajaga muutuvad. Lisaks tekkisid muutused ka mõõtudes. Lõplikult said joonised valmis ligi 3 aastat hiljem. Ja esialgsest valgest klassikalisest köögist, oli nüüdseks saanud pardimuna sinine art deco-hõnguline luksuslik köök. Olen väga rahul selle tööga.

Selle köögi tehnika

Vajutades pildile leiad edasimüüja ja hinna

Panoraampilt

Selle köögi panoraampilti näed siis kui vajutad pildile. Panoraampildi vaatamiseks hoia hiire vasakut klahvi all ning liiguta algul pisut üles-alla, siis saad tunnetuse kätte, kuidas seda pilti kõige parem vaadata on.

Sarnased tehtud tööd

Kujundan ka Sulle ilusa ja Sinu soovidele vastava köögi.
Vaata Teenuste lehelt pakette ja hindu.