Köögikujundaja portfolio

Köök 64 (03.10.2020)

Pruun ja valge. Klassikaline.

3D joonised

Valmis köögi pildid

Köökide kujundamisel püüan alati kasutada kõiki kliendi soove, arvestades seejuures olemasolevaid kommunikatsioone ning köögikujundamise põhimõtteid. Kuna veeühenduse ja äravoolu ringi tõstmine on väga kulukas tegevus, siis sageli tuleb köök kujundada köök nendest lähtuvalt.

Töökolmnurk

Mugava ja praktilise köögi esmane alustala on põhiplaan, tsoonid ja liikumisteekond ehk töö kolmnurk.

Külmkapi kõrval või lähistel peab olema vaba tööpinda, kuhu toetada poekott või kuhu asetada külmkapist võetavad toiduained. Samuti peab mõlemal pool pliiti ja valamut olema vaba tööpinda.

Stiil

Köögi stiil on klassikalise ja modernse kooslus. Tumepruuni ja valge üheskoos on ühtlasi moderne ning isikupärane.  Kandilise raamiga kapiuksed lisavad klassikalist ilmet. Mustad profiilkäepidemet on tagasihoidlikud ning tumepruuni tooni peal silmapaistmatud. Lasevad särada köögimööblil endal. Valge tööpind ja köögisaare küljed toovad sisse luksuslikkust.

Selle köögi tehnika ja käepidemed

Vajutades pildile leiad edasimüüja ja hinna

Panoraampilt

Selle köögi panoraampilti näed siis kui vajutad pildile. Panoraampildi vaatamiseks hoia hiire vasakut klahvi all ning liiguta algul pisut üles-alla, siis saad tunnetuse kätte, kuidas seda pilti kõige parem vaadata on.

Sarnased tehtud tööd

Kujundan ka Sulle ilusa ja Sinu soovidele vastava köögi.
Vaata Teenuste lehelt pakette ja hindu.