Köögikujundaja portfolio

Köök 66 (07.10.2020)

Must. Modernne.
Köökide kujundamisel püüan alati kasutada kõiki kliendi soove, arvestades seejuures olemasolevaid kommunikatsioone ning köögikujundamise põhimõtteid. Kuna veeühenduse ja äravoolu ringi tõstmine on väga kulukas tegevus, siis sageli tuleb köök kujundada köök nendest lähtuvalt.

Töökolmnurk

Mugava ja praktilise köögi esmane alustala on põhiplaan, tsoonid ja liikumisteekond ehk töö kolmnurk.

Külmkapi kõrval või lähistel peab olema vaba tööpinda, kuhu toetada poekott või kuhu asetada külmkapist võetavad toiduained. Samuti peab mõlemal pool pliiti ja valamut olema vaba tööpinda.

Stiil

Köögi stiil on moodne ja kaasaegne. Kliendi soov oli musta värvi köögimööbel, kuna ruumi üks sein oli juba must ning ka musta tooni mööblit oli kliendil juba olemas. Musta värvi pehmendasime sooja puiduga.

Selle köögi tehnika ja käepidemed

Vajutades pildile leiad edasimüüja ja hinna

Panoraampilt

Selle köögi panoraampilti näed siis kui vajutad pildile. Panoraampildi vaatamiseks hoia hiire vasakut klahvi all ning liiguta algul pisut üles-alla, siis saad tunnetuse kätte, kuidas seda pilti kõige parem vaadata on.

Valmis köögi pildid

Kliendi tagasiside

“Uuendasin hiljuti oma kööki Hiie abiga. Tema ideed olid loomingulised ja tuginesid ulatuslikele teadmistele ja kogemustele. Ta on hoolikas ja hea maitsega. Soovitan Hiie’t, temaga on rõõm töötada. “

Saa teada,
kuidas ise endale sirget kööki kujundada

Vajuta pildile

Sarnased tehtud tööd

Kujundan ka Sulle ilusa ja Sinu soovidele vastava köögi.
Vaata Teenuste lehelt